Kategori: Perabet

Güvenilir Bankacılık İşlemleri İçin Perabet

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, sitenin bahis şirketi web sitesinin ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Para yatırmak için ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan Perabet para yatırma seçeneğini tıklamanız gerekir. Perabet hesabınıza para yatırmaya başlamadan önce, sunulan çeşitli piyasaları sitede ölçmenin iyi bir strateji olduğu unutulmamalıdır.

Sitenin muazzam bir küresel varlığı vardır ve yazma sırasında 200’den fazla ödeme seçeneği sunmaları şaşırtıcı değildir. Skrill, Neteller, Bitcoin, Jeton Cüzdan, Papara, AstroPay Kartı, CMT Cüzdan, Banka ve Kredi Kartı en popüler para yatırma seçenekleri arasındadır.

Para Çekme İşlemleri

Oyuncular ayrıca siteyi daha da benzersiz hale getiren 25 farklı kripto para birimi aracılığıyla para yatırmayı seçebilirler. Perabet‘teki minimum para yatırma miktarı 100 TL’den başlar ve maksimum para yatırma miktarı para yatırma seçeneklerine göre değişir. Skrill, Jeton Cüzdan, Papara, Banka Kartı, Kredi Kartı ve AstroPay Kartı için minimum para yatırma ücreti 100 TL, CMT Cüzdan ise 150 TL’dir. Perabet para çekme işlemleri, en geç 3 iş gününde tamamlanmaktadır.